Veiklos su ugdytiniais:

Gerbiami Tėveliai,

Esant šiai sudėtingai ekstremaliai situacijai, saugodami save ir kitus, informuojame, kad įstaiga yra rakinama. Visa informacija bus teikiama telefonu 864370308, arba įstaigos telefonu (8-37) 31 41 07 skambučiai nukreipiami vadovui,  arba elektroniniu paštu: darzelis@kaunopasaka.lt

Informacija, jei ji neprieštarauja ES Bendrųjų duomenų apsaugos įstatymo reikalavimams, bus teikiama telefonu arba el. paštu visiems interesantams. Ugdytinių tėveliai, ją galės rasti  https://www.kaunopasaka.lt/ svetainėje ir sistemoje „Mūsų darželis“ https://musudarzelis.lt/, taip pat facebook paskyroje.

 Įstaiga yra pilnai pasirengusi vykdyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu, todėl visas užduotis mažiesiems rasite  https://www.kaunopasaka.lt/ skiltis Tėveliams –  ugdymas nuotoliniu būdu.

Logopedė Jurga savo ugdytiniams kels užduotis ir  konsultuos platformoje  https://musudarzelis.lt/  asmeninėmis žinutėmis ir laiškais.

 Sieksime padaryti viską, kad mažieji būtų sėkmingai lavinami toliau ir jų žinios nenukentėtų. ISAK+del+nuotolinio+mokymo_03_16

Direktorė Gendrutė Lazdinienė

 

Pasirengimo nuotoliniam ugdymui veiksmų planas  peržiūrėti dokumentą

Nuotolinio darbo tvarkos aprašas peržiūrėti dokumentą

Informacija dėl mokesčio peržiūrėti dokumentą

 

To Top