Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Bendradarbiavimas su šeima

Spalio 4 -tąją minėjome Pasaulinę gyvūnų dieną. Ši diena skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant daugiau spalvų, šypsenų, džiaugsmo ir prasmės. Surengta paroda “Mano augintinis”

.

 

 

 

Darni mokykla” -paroda ,,Aš kūrėjas” 04.26-05.20
Visiems norisi gyventi švarioje aplinkoje, o išėjus pasivaikščioti po parką ar mišką
matyti, kaip bunda arba rudenėja gamta.
Įvairios atliekos tiesiog naikina gamtą!
Šiais laikais kai kurias atliekas galima perdirbti ir vėl panaudoti buityje, bet galima ir
pasigaminti kūrybinių darbelių iš antrinių žaliavų. Pasižvalgykime kokius darbelius
pagamino vaikai su mokytojomis ir tėveliais.

 

Velykų margučių paroda iš antrinių žaliavų. Tėveliai su vaikučiais gamino namuose.

 

 

 

Covid-19 pandemijos metu.
Dalis vaikų lanko įstaigą, dalis ugdosi namuose, taikome mišrų ugdymą kontaktinį ir nuotolinį. Pagal mokytojų pateikiamas temas ir užduotis. Tėvai noriai bendradarbiauja su mokytojomis, teikia grįžtamąjį ryšį.

 

2020 04 20 iki 2020 05 12 dienomis organizavome Respublikinę ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pedagogų virtualią fotografijų parodą “Mano šeimos vėduoklė”, skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Vėduokles kūrė iš įvairių gamtinių, dirbtinių bei dailės medžiagų, jas fotografavo ir kėlė į facebook paskyrą „Mano šeimos vėduoklė“. Parodoje dalyvavo devyniolika ugdymo įstaigų iš Kauno ir kitų Lietuvos miestų. Parodos organizatoriai labai labai dėkoja dalyvavusiems.

 

Įstaigoje 2019 metais parengtas bendradarbiavimo su tėvais sistemos tvarkos aprašas.

Tėvų dalyvavimo ugdymo procese sistemos tvarkos aprašas

 

 Įstaigos bendruomenės  siekis – kuo daugiau šeimų įtraukti į vaikų ugdymo procesą, į projektinę veiklą, skirtą ugdymo sąlygų bei proceso tobulinimui.  Pedagogų ir šeimos bendradarbiavimas grindžiamas abipuse pagarba, bendrais interesais, siekiais. Kartu su šeima kuriama įstaigos kultūra, projektai, programos, ugdymo aplinka,  gaivinamos tradicijos. Tėvų idėjos atsispindi ugdymo procese, vyksta ugdymo tąsa namuose, kartu sprendžiamos vaikų ugdymosi problemos. Su  tėvais rengiamos bendros  vaikų ir tėvų darbų parodos, šventinės bei sportinės pramogos, vakaronės, organizuojamos  išvykos į gamtą, į Zoologijos sodą, muziejus, rengiami lėlių teatro spektakliai, bendros kūrybos dienos.

 

Raudonkepuraitės gr. su tėveliais suvaidino spektaklį “Pasaka kitaip”. Šiame spektaklyje žiūrovų nebuvo, visi buvo aktoriai.

 

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta iniciatyva “Pyragų diena” mūsų darželyje

“Sigutės” grupės sportinė popietė su tėveliais

Saulutės grupės vakaronė su tėveliais

Užgavėnių kaukių gamyba

Class Activities

Category:

Date : 19 Gru 2014

To Top