Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

SAVAITĖ BE PATYČIŲ 03.16-03.27

“Batuoto katino” grupės ugdytinių: Evos piešiniai auklėtojoms ir draugei, Jorunės darbeliai auklėtojoms ir draugams.

“Batuoto katino” grupės ugdytinių: Meida gamino tinginį draugams. Meida nupiešė draugei Krystal piešinį. Medeinos darbeliai draugams. Krystal dainuoja savo grupės draugams.

“Undinėlės” grupės ugdytinis Jonukas su sese Liepa sukūrė nuostabų draugystės namą.

“Coliukės” grupės ugdytinių Liepytės emociukai, Evutės B. užduotis ,,Abėcėlė’, Evutės mankšta prieš virusus. Gustės gaminti žiūronai, kad visus virusus pamatytų

gustė

“Batuoto katino” grupės ugdytinė kartu su mamyte ir sesute žiūrėjo filmukus apie patyčias, juos aptarė, drauge muzikavo.

“Batuoto katino” grupės ugdytinės piešė dovanas draugams ir mokytojoms

Raudonkepuraitės gr. ugdytinių Viltės, Jonuko, Jokūbo, Aduko, Vakario, Luknės, Dominykos namų darbai. Pijaus eksperimentai

.

 

Raudonkepuraitės gr. ugdytinės Viltės pirmas pačios auginamas daržas

Raudonkepuraitės gr. ugdytinė Vestutė su tėčiu statė nykštukų namą.

Kūlverstuko gr. ugdytinė Fausta susipažįsta su  raidelėmis, mokosi pažinti emocijas piešdama,  🙈 visko po truputį

Pelenės gr. ugdytinė Saulėja: pagrindinis dalykas naikinantis patyčias ir skirtumus tarp žmonių yra Draugystė. Apie tai mūsų piešinys

„Batuoto katino“ gr. Kajus žiūrėjo filmukus “Drąsus Kiškis” ir “Kakė Makė: prieš patyčias”. Aptarėme patyčių temą. Nupiešė piešinius savo grupės draugams.

“Kulverstuko” grupės tėvelių refleksija iš “Savaitės be patyčių”

Labas rytas pradėjom užduotėles, peržiūrėjom filmuką “Meškiukas ant kelio”. Su Vilte pasikalbėjome, kodėl svarbu padėti draugams, sesei, tėveliams ir kitiems. Bandėm išsiaiškinti, kaip jaučiasi žmogus, kai jam niekas nepadeda ir kaip smagu kai padeda, bei kaip smagu padėti kitam Viltei labiausiai įsiminė vilkai, kurie norėjo padaryti blogą, ir kad taip elgtis negalima. Viską bandom pritaikyti kasdienybėje, Viltė padeda mamai buityje, bei padeda sesei, jeigu jai kažkas nepavyksta. Taip pat piešėm draugystės rankytes ir susitarėm, kad Viltė stengsis visada būti draugiška su sese, tėveliais ir draugais Siunčiam nuotraukas ir linkėjimus auklėtojoms.

Kūlverstuko gr. auklėtinė Fausta kalbėjosi apie patyčias su mama ir piešė emocijas kaip jaučiasi: kai ją skriaudžia, įžeidinėja, kai jai kas nors padeda.

Kūlverstuko gr.  auklėtinė Militos mamytė pasakoja:  žiūrėjom ir aptarėme animacinius filmukus  “Petią Peštuką” ir apie grybuką. Piešė “draugus”, kad per gimtadienį būtų linksmiau…

Kūlverstuko gr. ugdytinės Viltės ir jos mamytės refleksija. Sveiki. Norim pasidalinti nuotraukomis, iš dovanos draugui gamybos 🙂 sugalvojome, kad draugą pradžiugintų saulutė. Taip pat pasikalbėjome apie draugystės taisykles, kaip būtų galima paguosti nuliūdusi draugą, kaip jam padėti. Ir išbandėme “virusiukų” gąsdinimo muilu eksperimentą. Teko keisti vandenį ir berti pipirus net kelis kartus 😀

„Batuoto katino“ gr. Meda, sirgdama, kartu su mamyte žiūrėjo filmukus  apie „Tigrą ir Indiją“, „Apie malūnininką ir vėją“, kaip berniukas su mergaite norėjo grūdus susigrąžinti.  Pažiūrėjus filmukus Meda kartu su mamyte kalbėjo apie draugystę. Labai gera turėti draugų, nes galima su jais žaisti, tačiau nelabai gera, kai kažkas nenori su mumis žaisti. Meda sakė, kad labai nemalonu kai kažkas šitaip elgiasi, tačiau kaip gera būti draugiškiems vieni kitiems. Labai liūdi, kad kai kurie vaikai mušasi.

„Batuoto Katino“ gr. Luka piešė paveikslėlį „Mano dovana draugui“. Andrėja su mamyte kalbėjo kokios emocijos yra, kad reikia būti draugiškiems su kitais ir kiti bus tau draugiški. Andrėja piešė piešinį savo draugėms.

Batuoto Katino gr. Meida piešė draugus darželyje, žaidė nuotaikų žaidimą ir jį aptarė su mamyte.

,,Coliukės“ gr. Medardo  veiklos nuotraukos, taip pat  aptarė, kas yra draugystė, kaip susirasti draugų, bei aptarė emocijas, pagal veidelius nupieštus ant boružėlių.

,,Coliukės” gr. Austėjos lipdytos gėlės gydytojams.

To Top