Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Tarptautinė šeimos diena

Gegužės mėnesį minima Tarptautinė šeimos diena. Šeima – pagrindinė visuomenės ląstelė, saugumo, laimės ir ramybės oazė, kurioje mes gimstame, augame ir ruošiamės savo gyvenimo skrydžiams. Augti šeimoje vaikui yra neįkainojamas turtas. Augdami mylinčioje šeimoje mes įgyjame pačius svarbiausius žmogaus gebėjimus – mylėti, suprasti, užjausti, globoti, gebėti atleisti, vertinti.
Džiaugiamės lopšelyje – darželyje „Pasaka“ jau dešimtmetį skaičiuojančia tradicija, kai pražydus gražiausiems gegužės žiedams, į pavasarišką ir jaukią Šeimos šventės popietę sukviečiama visa įstaigos bendruomenė. Bendrystės jausmas, pokalbiai prie arbatos, įtraukiančios veiklos vienija ir stiprina bendruomenės narius. Tai pats gražiausias pavyzdys augantiems mūsų mažiesiems.
Džiaugiamės ypatingai aktyvia ir inovatyvia „Pasakos“ bendruomene, kuri šiais metais entuziastingai įsitraukė į bendrą projektą „Gausiausia sapnų gaudyklių ekspozicija“. Susitelkę bandėme siekti Lietuvos rekordo. Kartu sukūrėme virš 400 nuostabiausių, nepakartojamų gaudyklių, kurios papuošė įstaigos kiemą. Tikimės ir viliamės, kad mums pavyko 🙂 Kurdami svajonių ir sapnų gaudykles vaikai turėjo aiškų tikslą – savo rūpesčiu ir meile alsuojančius darbelius padovanoti tiems, kam šiandien ypatingai stinga globos, artimų rankų ar įsipildančių svajonių..
Didžiuojamės bendrystės rezultatu, dėkojame ir tikimės, kad mūsų mažieji užaugs kūrybiški, gamtą ir žmogų mylintys žmonės❤️

No Comments

Comments are closed.

To Top