RESPUBLIKINIS PROJEKTAS “TAVO LAIKAS ŠEIMAI”

2019 m. kovo 4d. prasidėjo Respublikinis projektas "Tavo laikas šeimai". Pirmasis jo etapas tai tyrimas, kuriuo siekiame išsiaiškinti kiek tėvai su vaikais praleidžia laiko drauge, kokybiškai bendraujant, žaidžiant. Nuoroda į anketą: https://apklausa.lt/f/laikas-seimai-7vmlzd6/answers/new.fullpage

Antrasis etapas – savaitė "Aš ir mano šeima". Šios savaitės metu Kauno l/d "Pasaka" apsilankė pelytės pelyčių šeimynėlė. Kalbėjosi su vaikais kas jiems yra šeima ir pasakojo savas šeimos tradicijas ir  istorijas.  Na, o dailininkė stebėdama šeimyninį rytmetį nupiešė pelyčių šeimos medį. Pelytėms vaikai pažadėjo iki penktadienio su tėveliais padaryti savo šeimos medžius. Savaitės pabaigoje įstaigoje prigūžėjo daugybė šeimos medžių, kuriuos įstaigos ugdytiniai kūrė kartu su savo šeima. Įstaigoje surengta paroda "Mano šeimos medis". Labai nuostabu matyti kaip ugdytiniai vienas kitam rodo savo šeimą, ja didžiuojasi. Džiaugiamės šios savaitės rezultatu ir tikimės, kad ne tik ugdytiniams, bet ir jų tėvams patiko kartu gaminti, leisti laiką ir pasidžiaugti savo šeimos medžiu.

Trečiasis etapas 2019 m. kovo 4 – 5 d. savaitė "Akmenukų pasakos". Jos metu taip pat laukia daugybė įdomybių, laiko katu su šeima, kuris stiprins ryšį tarp šeimos narių ir aplinkinių, organizuojant turiningą laisvalaikio praleidimą. Kviečiame sekti projekto etapus facebook paskyroje, kurioje galite pamatyti ne tik Kauno lopšelio-darželio "Pasaka" projekto etapų nuotraukas, tačiau ir kitų projekte dalyvaujančių įstaigų akimirkas:

https://www.facebook.com/projektas.tavolaikasseimai.7

 

 

 

To Top