Informacija dėl ugdymo proceso nuotoliniu būdu

Gerbiami Tėveliai,

Esant šiai sudėtingai ekstremaliai situacijai, saugodami save ir kitus, informuojame, kad įstaiga yra rakinama. Visa informacija bus teikiama telefonu 864370308, arba įstaigos telefonu (8-37) 31 41 07 skambučiai nukreipiami vadovui,  arba elektroniniu paštu: darzelis@kaunopasaka.lt

Informacija, jei ji neprieštarauja ES Bendrųjų duomenų apsaugos įstatymo reikalavimams, bus teikiama telefonu arba el. paštu visiems interesantams. Ugdytinių tėveliai, ją galės rasti  https://www.kaunopasaka.lt/ svetainėje ir sistemoje „Mūsų darželis“ https://musudarzelis.lt/, taip pat facebook paskyroje.

 Įstaiga yra pilnai pasirengusi vykdyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu, todėl visas užduotis mažiesiems rasite  https://www.kaunopasaka.lt/ skiltis Tėveliams –  medžiaga vaikų ugdymui nuotoliniu būdu. Pedagogai, dirbdami nuotoliniu būdu, jas rengia, ir kovo 29 d. jei nebus pakeitimų, pradėsime vykdyti ugdymą nuotoliniu būdu. Užklausas dėl užduočių teikite pedagogams per sistemą „Mūsų darželis“. 

Logopedė Jurga savo ugdytiniams kels užduotis ir  konsultuos platformoje  https://musudarzelis.lt/  asmeninėmis žinutėmis ir laiškais.

 Sieksime padaryti viską, kad mažieji būtų sėkmingai lavinami toliau ir jų žinios nenukentėtų. ISAK+del+nuotolinio+mokymo_03_16

Direktorė Gendrutė Lazdinienė

To Top